Кошик
5 відгуків
Реєстрація торговельної марки, винаходу, промислового зразка від патентного бюро "Алгоритм"
+380 (66) 375-55-88

Попередній пошук торгової марки

  • Послуга

від 1 264 грн

+380 (66) 375-55-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Попередній пошук торгової марки
Попередній пошук торгової маркиПослуга
від 1 264 грн
+380 (66) 375-55-88

Опис

Проведення патентно-інформаційного пошуку торговельної марки (знака для товарів і послуг).

Правовым основанием для отказа в регистрации торговой марки (знака для товаров и услуг) является тождество или схожесть торговой марки со знаками, ранее зарегистрированными или поданными на регистрацию на имя другого лица для таких же или однородных товаров и услуг (п. 3 ст. 6 ЗУ “Об охране прав на знаки для товаров и услуг”).

Чтобы избежать подобного отказа, перед подачей знака на регистрацию рекомендуется провести предварительный поиск. Поиск проводится по следующим базам Укрпатента:

  • БД “Ведомости о выдаче Свидетельств Украины на знаки для товаров и услуг”;

  • БД "Відомості про знаки, зареєстрованих відповідно до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків та/або Протоколом до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків";

  • БД "Відомості про добре відомі знаки в Україні";

  • серед заявок, поданих на реєстрацію в Укрпатент.

Торгові марки вважаються тотожними, якщо вони збігаються один з одним у всіх елементах, тобто є однаковими.

Торговельна марка вважається схожою до ступеня змішування з іншим знаком, якщо воно асоціюється з ним в цілому, незважаючи на окремі відмінності.

Попередній пошук необхідно проводити не тільки для визначення "чистоти", але і для встановлення принципової можливості реєстрації Вашої торгової марки. Особливо, якщо планується реєстрація словесного позначення або прискорена процедура реєстрації.

Вартість пошуку залежить від виду торговельної марки (словесна, образотворча або комбінована), кількості товарів та/або послуг, щодо яких вона реєструється і терміну проведення пошуку, який становить 3 або 7 робочих днів.

По результатам поиска Вам предоставят не только отчет, но и рекомендации по дальнейшим действиям, если интересующая Вас торговая марка уже зарегистрирована или только подана на регистрацию. Оценив результаты поиска, наши специалисты еще на этапе подачи материалов заявки на регистрацию, могут внести изменения во внешний вид знака, в перечень товаров и услуг, относительно которых он будет регистрироваться. Тем самым, мы гарантируем получение Свидетельства, а также предотвращаем нарушения прав третьих лиц!

Проведение патентно-информционного поиска позволит Вам:


  • избежать возможного отказа Патентного ведомства Украины в регистрации Вашей торговой марки;

  • сэкономить деньги и время, потраченные не только на регистрацию, но и на введение на рынок торговой марки, нарушающей права третьих лиц;

  • пресекать недобросовестную конкуренцию со стороны третьих лиц, зарегистрировавших или подавших на регистрацию торговые марки, подобные Вашей.

В том случае, если Вы заключаете с нами договор о регистрации  - поиск по базе зарегистрированных в Украине торговых марок мы осуществляем БЕСПЛАТНО!

Для проведення пошуку Вам необхідно лише зв'язатись з нами за телефоном (066) 37-555-88, (044) 36-11-682, (0552) 39-10-91 або надіслати запит за адресою patent@algoritm.ua

Характеристики

Користувацькі характеристики
За кожний клас понад один174 грн.
Пошук комбінованої торговельної марки в одному класі МКТП за 7 робочих днів1728 грн.
Пошук комбінованої торговельної марки в одному класі МКТП за 3 робочих дняй3456 грн.
Пошук словесної або образотворчої торговельної марки в одному класі МКТП за 3 робочих дняй1728 грн.
Пошук словесної або образотворчої торговельної марки в одному класі МКТП за 7 робочих днів864 грн.
Вартість послуг патентного бюро за оцінкою результатів пошуку300 грн.

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 1 264 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner