Кошик
5 відгуків
Реєстрація торговельної марки, винаходу, промислового зразка від патентного бюро "Алгоритм"
+380 (66) 375-55-88

Авторський договір

  • Послуга

від 800 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (66) 375-55-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Авторський договір
Авторський договірПослуга
від 800 
+380 (66) 375-55-88

Опис

Авторський договір – це угода, за якою одна сторона – АВТОР, надає іншій стороні певні майнові права на свою літературний, художній чи науковий твір.

Існує три основних види авторських договорів:

- авторський договір про передачу (відчуження) майнових прав;

- авторський договір про передачу права на використання твору;

- авторський договір замовлення.

Авторський договір про передачу (відчуження) майнових прав передбачає повну або часткову передачу прав іншій особі. Майнові права, що передаються за цим видом договору мають бути у ньому чітко визначені. Права, не зазначені в договорі, вважаються такими, що не передані.

Авторський договір про передачу права на використання твору передбачає видачу дозволу на використання твору будь-яким способом, зазначеним у договорі. За даним видом договору можуть передаватися як виключне право на використання твору, так і невиключне.

За авторським договором замовлення Автор зобов'язується створити твір відповідно до вимог другої сторони (замовника) та в установлений строк. Умови договору, що погіршують становище Автора у порівнянні із становищем, встановленим чинним законодавством, є недійсними. Також недійсними є умови договору, що обмежують право автора на створення творів в майбутньому на зазначену у договорі тему чи у зазначеній галузі.

Авторський договір укладається у письмовій формі і за бажанням сторін може бути посвідчений нотаріально, а також зареєстрований у Державній службі інтелектуальної власності України.

Фахівці патентного бюро «Алгоритм» допоможуть скласти та зареєструвати авторські договори художникам, фотографам, дизайнерам, архітекторам, перекладачам, програмистам і іншим авторам літературних, художніх і наукових творів!

 

 

Характеристики

Основні
Вид послугОнлайн консультація, Складання юридичних документів

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 800 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner